همایش انگیزشی رعدتاک در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد برگزار می‌شود

Radiotavan

به گزارش روابط عمومی مجتمع رعد؛ همایش رعدتاک با حضور کارآموزان این مرکز، اول خرداد ماه از ساعت ۱۲تا ۱۶ برگزار خواهد شد.
در این همایش که در سالن همایش‌های  مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به انجام می‌رسد، ۵ نفر از کارآموزان رعد به بیان داستان زندگی خود می‌پردازند. این افراد با طرح چالش‌هایی که در زندگی با آن روبرو شده‌اند، دلائل موفقیت و راه‌کارهای مقابله و عبور از مشکلات زندگی فردی و اجتماعی و راز‌های شاد زیستن را در محیطی صمیمی طرح خواهند کرد.
بر پایه این گزارش، مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با بیش از سه دهه فعالیت و ۲۷ مرکز مشابه و مستقل در کل کشور خدمات آموزشی، توانبخشی، اشتغال و کاریابی خود را به صورت رایگان در اختیار افراد دارای معلولیت قرار می‌دهد. هم‌چنین این افراد می‌توانند از خدمات مرکز آموزش علمی کاربردی رعد برای تحصیلات دانشگاهی استفاده نمایند.
حضور در این همایش برای عموم آزاد است و علاقمندان می‌توانند جهت حضور در این همایش و ثبت نام اینترنتی با مراجعه به وب سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی: https://goo.gl/PCA6GF  مراجعه کرده یا با شماره ۸۸۰۸۲۲۶۶ دفتر آموزش تماس حاصل فرمایند.

اخبار اجتماعی

انگیزشیجشنوارهرعد تاکرعدتاکمجتمع رعدموسسه آموزشی رعدهمایشهمایش انگیزشی

مدیر سایتمشاهده نوشته ها

پوشش دهی اخبار و رویدادهای حوزه معلولین یکی از برنامه اصلی ما در رادیو توان می باشد و محتوای تهیه و گردآوری شده توسط یک تیم همیار و فعال که همیشه همراه ما هستند انجام می شود شما هم نیز می توانید در کنار رادیو همراه ما باشید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، از سرویس reCAPTCHA Google حریم خصوصی و شرایط استفاده استفاده کنید.

با این شرایط موافق هستید.