افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

حمایت از رادیوتوان حمایت از رادیوتوان
تجربه‌های اخیر نشان داده‌است که، افراد با استعداد وقتی مورد حمایت‌ قرار می‌گیرند به موفقیت‌های شگفت انگیزی دست پیدا می‌کنند و فرقی نمی‌کند فرد در چه موقعیتی باشد به طور ذاتی هوش و استعداد را دارا باشد یا تشویق و حمایت صورت گرفته او را به موفقیتی عظیم سوق می‌دهد.
و نتیجه حمایت معمولا چیزی فراتر از حد انتظار است که این موضوع در مورد افراد دارای معلولیت چند برابر بیشتر اتفاق می‌افتد.
افتخارات عظیمی که در تمام عرصه‌ها به وجود می‌آورند.
بطور مثال: دوستان دارای معلولیتی که مورد حمایت قرار گرفتند، بعد از مدتی به توانمندی قابل قبولی رسیدند تا حدی که توانستند الگوی مناسبی برای عده‌ای دیگر بشوند و همینطور انگیزه آنان را نیز افزایش دهند.
برای‌شان اشتغال و انگیزه ایجاد کنند و یا حتی لوازم مورد نیاز‌شان را تهیه و در اختیار‌شان قرار دهند تا بتوانند بیشتر با جامعه و افراد همانند خودشان با قدرت و هوش و ذکاوت بسیار در تعامل باشند.
و این‌گونه است که رسالت اجتماعی گاهی حتی به صورت یک پویش منتقل می‌شود.
رادیوتوان برای این‌که بتواند هنرمندان زیادی را به آرزوی‌شان برساند تا بواسطه هنر و توانمندی‌شان در آینده به اشتغال‌زائی برسند نیاز به “حمایت” دارد چرا که ما به تنهایی قادر نیستیم پاسخگوی درخواست و نیاز دوستانی باشیم که به این حوزه علاقمند هستند‌‌.
ما دوستانی داریم که بزرگترین دارائی و یا حتی تنها ثروت آن‌ها همان حنجره‌ای هست که در اختیار دارند.
صدای گیرا و زیبایی که هنر و استعداد‌شان را به همگان می‌رساند.
استعداد خوبی که در زمینه بازیگری، گویندگی، اجرا، تقلید صدا و یا در زمینه میکس و تدوین دارند.
ما معتقدیم با آموزش اصولی و ارتقای مهارت می‌توان این استعدادها را پرورش داد و در ادامه با در اختیار داشتن ابزار و تجهیزات اولیه، برای افراد دارای معلولیت اشتغال و انگیزه ایجاد کنیم و آنان را به درآمدزایی برسانیم که اشتغال و درآمد بویژه برای این قشر همواره دغدغه و معضل بزرگی بوده و هست.
ما برای دستیابی به اهداف مدنظر و رسیدن به استقلال اولیه نیاز به حمایت داریم تا بتوانیم رشد کنیم و در آینده‌ای نه چندان دور در حوزه صدا بدرخشیم.
ما در رادیوتوان از تلاش و پیگیری و… آن‌چه از دست‌مان بر بیاید دریغ نمی‌کنیم اما در کنار آن به حمایت‌های مادی معنوی و همراهی و همیاری شما عزیزان نیاز داریم تا بتوانیم برای رسیدن به اهداف تعیین شده و انجام رسالت اجتماعی گام موثرتری برداریم.
اولویت ما، حمایت مادی و مالی نیست چرا که این روزه توانایی، مهارت و دانش هم یک نوع سرمایه و تخصص محسوب می‌شود که برای دسترسی به این دانش و مهارت باید هزینه کرد حال می‌توان برای نزدیک شدن و همدل شدن از توانایی‌ها و دانش و استعداد شما در راستای رشد تیمی همکاری بگیریم.
اگر در زمینه‌های زیر مهارت یا دانشی دارید بی‌صبرانه منتظر دست حمایت‌گر‌تان هستیم.
• آموزش گویندگی و فن بیان
• آموزش تخصصی نرم افزارهای ادیت و میکس صدا
• آموزش تخصصی نرم افزار ادیت و تدوین ویدیو
• دوبله، نریشن
• موشن گرافی
• نویسندگی نمایشنامه رادیویی
• طراحی و گرافیک
• دیجیتال مارگتینگ
و اگر توانایی حمایت جهت خرید تجهیزات تخصصی این حوزه را دارید می‌توانید با همکاران ما در‌بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا از نیازهای دوستانی مطلع شوید که علاقمند و هنرمند هستند اما متاسفانه به خاطر نداشتن امکانات و تجهیزات مناسب همچنان در آرزوی رسیدن به این هدف هستند
حضور تک‌تک شما در کنار ما افتخار بزرگ و مایه دلگرمی‌ست که به پشتوانه‌ی آن گام‌های‌مان را قوی‌تر برمی‌داریم.
حمایت و همیاری شما عزیزان بی‌شک راه پر پیچ و خم پیشِ رویِ ما را هموار خواهد ساخت و در ادامه‌ی این مسیر به توانمندسازی افراد دارای معلولیت خواهیم رسید.
نکته پایانی این‌که به خاطر داشته باشیم حمایت شما تنها حمایت از یک یا چند نفر نیست بلکه حمایت از تعداد زیادی هنرمندان دارای معلولیت است که ما فقط نماینده‌ای هستیم برای رشد استعدادها و هموار کردن مسیر رسیدن به آرزوها تا جامعه در آینده‌ای نه چندان دور، بیش از پیش شاهد ظهور توانایی‌های قشر دارای معلولیت باشد.

جهت حمایت از رادیوتوان کلیک نمایید