افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

درباره رادیو توان 

وب­سایت رادیو­­توان در واقع رادیویی اینترنتی شامل اخبار و صدا در حوزه افراد دارای معلولیت می باشد. اعم از اخبار و اتفاق های مهم در حوزه معلولان شامل خبرهای اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی، گردشگری و بطور کلی تمامی مواردی که مربوط به معلولان و مسائل پیرامون آنها می باشد.
رادیو­توان در مسیر اخبار و اطلاع­ رسانی با هدف شناسایی و معرفی افراد موفق در تمامی زمینه ها پیش می رود. به عنوان نمونه، شناسایی و معرفی افرادی که در زمینه های هنری مرتبط فعالیت می کنند مانند رشته های هنری صدا ، دوبله ، بازیگری ، کارگردانی ، نویسندگی و… می تواند نقطه مثبتی باشد در پیشبرد اهداف که همانا ارائه ایده های نو است.
رادیو­­توان با تولید محصولات فرهنگی ، هنری و تخصصی سعی بر این دارد که خبرهای خوب و مثبت را اشاعه دهد و کمتر به حوادث و اتفاق های ناگوار بپردازد. چرا که نیاز مُبرم امروز جامعۀ معلولین، داشتن انرژی مثبت و حس امیدواری و تلاش است نه تزریق نا اُمیدی و تیرگی ها به کالبد جامعۀ آسیب­پذیر معلولان.
تمام هدف اینست که افراد مشهور و موفق در امور رسانه ای معرفی شوند، پیام ها و گزارش­های خوب ارائه گردند و تا حد امکان از ترویج نکات منفی جلوگیری شود. مهم تر از همه اینکه فرهنگ خلاقیت آموزش داده شود و توانایی افراد دارای معلولیت به گوش همگان برسد تا روزبروز بر این توانمندی­ها افزوده شود.
نکته مهمی که در رادیو­­توان بدان خواهیم پرداخت توجه ویژه به هوش معنوی و امر مهم فرهنگ­سازی است. سعی خواهیم کرد هوش معنوی را بین همکاران و مخاطبین بالا ببریم تا بدینوسیله انگیزه در بین توان­یابان افزایش یابد. امید بخشی رمز مهم فعالیت ماست و در این مقوله گنجانده می شود و اطلاع رسانی های مفید و موثر در کنار حس امیدواری، انرژی نهفته در معلولان را شکوفا خواهد کرد.
تلاش میکنیم که با اعتمادسازی نسبت به مخاطبان، نشان دهیم که پایگاه خبری خوب و مناسبی هستیم و اخبار و گزارش سازمان ها را از منابع موثق با ذکر منبع به اطلاع عزیزان مخاطب خواهیم رساند.
امیدواریم در رسالت مهم رادیو­توان که رضایت مخاطبان گرامی و حرکت بر اصول اساسی یک پایگاه خبری استاندارد است موفق باشیم و بتوانیم روحیه امیدواری و حس زندگی را به جامعه معلولان گرامی به ارمغان آوریم. همچنین امیدواریم در امر فرهنگ­سازی خوب بدرخشیم و توانمندی های افراد معلول را برای مخاطبان عزیز بازگو نماییم. باشد که پروردگار نیز از این رسالت راضی و خشنود باشد.

در حال بروز رسانی …

افتخارات رادیوتوان

رویداد صنعت توانبخشی

کسب رتبه اول توسط تیم رادیوتوان در اولین رویداد استارتاپی صنعت توانبخشی کشور
اولین رویداد استارتاپی صنعت توانبخشی کشور در تاریخ ۱۳ و ۱۴ آذرماه ۱۳۹۸ در هتل المپیک تهران برگزار شد.
۱۵ تیم منتخب، فعالیت و تیم سازی و پرورش ایده را به مدت ۳۶ ساعت بطور جدی دنبال کردند.
و در نهایت در اختتامیه مراسم پس از ارائه نهایی طرح ها و ایده ها، رادیوتوان موفق به کسب مقام نخست اولین رویداد توانبخشی کشور شد.
عوامل اجرائی رادیو توان لوح تقدیر خود را از دستان دکتر ربیعی و دکتر قبادی دانا دریافت کرده و مورد تشویق شان واقع شدند.
در پایان بر خود واجب می‌دانیم خالصانه تشکر و قدردانی کنیم از مسئولان برگزاری رویداد، حامیان، سرمایه گذاران، اساتید و داوران
بزرگوار به پاس زحمات بي شائبه شان در طی روزهای برگزاری رویداد و پیش از آن.

کسب رتبه اول توسط تیم رادیوتوان در رویداد فرهنگی اجتماعی استارتاپی رویش
رویداد رویش در شهریور 1398، رویدادی برای فعالان اجتماعی، جویندگان کسب و کار جدید در حوزه افراد دارای معلولیت بود. آموزش در جهت چگونگی ارائه و کمک به اجرایی شدن ایده‌های خلاقانه فردی یا تیمی. ایده هایی جهت بهبود زندگی افراد دارای معلولیت.
در میان تمام ایده‌ها، ایده رادیوتوان نیز توسط عوامل اجرایی به ببیندگان و داوران حاضر در سالن ارائه گردید.
در ساعات پایانی اختتامیه بر اساس تصمیم داوران حاضر و پس از بررسی و ارزیابی طبق استانداردهای لازم و معتبر، رادیو توان توانست کسب رتبه اول را در بین شانزده تیم شرکت کننده به خود اختصاص دهد.
شایسته است به پاس تلاش‌ و زحمات مستمر حامیان رویداد، داوران محترم و میزبانان گرامی ، در راستای پیشرفت همه جانبه زندگی افراد دارای معلولیت، نهایت سپاس و قدردانی را ابراز داریم.

رویداد استارتاپی اجتماعی رویش
سومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان کشور

پنج نفر از رادیو توانی ها موفق به کسب رتبه شدند.
آیین اختتامیه سومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان کشور در شهر اصفهان مورخ ۱۰ دی ۹۹ در ساعت ۱۴ برگزار شد. این مراسم با شرکت تعداد محدودی از حاضرین به همراه پخش مجازی در صفحه اینستاگرام به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری توان نگار، تعداد کل آثار رسیده حدود ۷۰۰ مورد است و در بخش‌های خبر، داستان کوتاه، عکس خبری و سوژه‌ای، کلیپ و تیزر، گزارش مکتوب، گزارش صوتی و تصویری، گویندگی و فن بیان، مصاحبه مکتوب، مقاله اجتماعی، پوستر، تیتر، دل‌نوشته و قطعه ادبی، طنز و کاریکاتور مورد داوری قرار گرفت.
منصور گلناری دبیر سومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان بیان داشت: نزدیک به ۷۰۰ اثر از ۱۶۰ شرکت کننده از ۲۳ استان به دبیرخانه جشنواره ارسال در ۱۵‌ بخش داوری شد که از بین شرکت کنندگان ۹۳ نفر خانم و ۶۴ نفر از آقایان بود. ۶۹ نفر از شرکت کنندگان داری معلولیت جسمی-حرکتی، ۳۱نفر نابینا و کم بینا، ۱۶‌ نفر ناشنوا و کم شنوا، ۵ نفر بیماران اعصاب و روان، دو نفر کم توانان ذهنی و ۳۶ نفرهم فاقد معلولیت بودند که در نهایت ۵۶ اثر در ۱۵ بخش مذکور برگزیده شدند.

الکام‌استارز ششم در ۳ بهمن با ارائه آخرین تیم به پایان رسید.
درچهارمین دوره توان تک، تیم رادیوتوان با کسب جایگاه سوم این رقابت‌ها؛ موفق به کسب رتبه در الکام‌استارز شد.
در این دور از رویداد بیش از ۷۰ شرکت‌ استارت‌آپی امکان ارائه در بخش رقابتی الکام‌پیچ را داشتند.
منتخبان بخش توان تک رادیوتوان، تنتونیک و سیستم سازگاری چرخ خیاطی برای معلولان است.
رادیو اینترنتی رادیوتوان با رویکرد تقویت روحیه امید و نشاط، ایجاد خودباوری و بهبود کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت راه‌اندازی شده است و تمام برنامه‌هایش نیز توسط افراد دارای معلولیت اجرا می‌شود.
سرویس رادیوتوان، یک وب‌سایت آنلاین شامل محتوا  در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی و گردشگری برای شهروندان دارای معلولیت در سطح کشور است.

الکام استارز