افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

درباره رادیو توان 

وب­سایت رادیو­­توان در واقع رادیویی اینترنتی شامل اخبار و صدا در حوزه افراد دارای معلولیت می باشد. اعم از اخبار و اتفاق های مهم در حوزه معلولان شامل خبرهای اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی، گردشگری و بطور کلی تمامی مواردی که مربوط به معلولان و مسائل پیرامون آنها می باشد.
رادیو­توان در مسیر اخبار و اطلاع­ رسانی با هدف شناسایی و معرفی افراد موفق در تمامی زمینه ها پیش می رود. به عنوان نمونه، شناسایی و معرفی افرادی که در زمینه های هنری مرتبط فعالیت می کنند مانند رشته های هنری صدا ، دوبله ، بازیگری ، کارگردانی ، نویسندگی و… می تواند نقطه مثبتی باشد در پیشبرد اهداف که همانا ارائه ایده های نو است.
رادیو­­توان با تولید محصولات فرهنگی ، هنری و تخصصی سعی بر این دارد که خبرهای خوب و مثبت را اشاعه دهد و کمتر به حوادث و اتفاق های ناگوار بپردازد. چرا که نیاز مُبرم امروز جامعۀ معلولین، داشتن انرژی مثبت و حس امیدواری و تلاش است نه تزریق نا اُمیدی و تیرگی ها به کالبد جامعۀ آسیب­پذیر معلولان.
تمام هدف اینست که افراد مشهور و موفق در امور رسانه ای معرفی شوند، پیام ها و گزارش­های خوب ارائه گردند و تا حد امکان از ترویج نکات منفی جلوگیری شود. مهم تر از همه اینکه فرهنگ خلاقیت آموزش داده شود و توانایی افراد دارای معلولیت به گوش همگان برسد تا روزبروز بر این توانمندی­ها افزوده شود.
نکته مهمی که در رادیو­­توان بدان خواهیم پرداخت توجه ویژه به هوش معنوی و امر مهم فرهنگ­سازی است. سعی خواهیم کرد هوش معنوی را بین همکاران و مخاطبین بالا ببریم تا بدینوسیله انگیزه در بین توان­یابان افزایش یابد. امید بخشی رمز مهم فعالیت ماست و در این مقوله گنجانده می شود و اطلاع رسانی های مفید و موثر در کنار حس امیدواری، انرژی نهفته در معلولان را شکوفا خواهد کرد.
تلاش میکنیم که با اعتمادسازی نسبت به مخاطبان، نشان دهیم که پایگاه خبری خوب و مناسبی هستیم و اخبار و گزارش سازمان ها را از منابع موثق با ذکر منبع به اطلاع عزیزان مخاطب خواهیم رساند.
امیدواریم در رسالت مهم رادیو­توان که رضایت مخاطبان گرامی و حرکت بر اصول اساسی یک پایگاه خبری استاندارد است موفق باشیم و بتوانیم روحیه امیدواری و حس زندگی را به جامعه معلولان گرامی به ارمغان آوریم. همچنین امیدواریم در امر فرهنگ­سازی خوب بدرخشیم و توانمندی های افراد معلول را برای مخاطبان عزیز بازگو نماییم. باشد که پروردگار نیز از این رسالت راضی و خشنود باشد.

در حال بروز رسانی …

افتخارات رادیوتوان

رویداد صنعت توانبخشی

کسب رتبه اول توسط تیم رادیوتوان در اولین رویداد استارتاپی صنعت توانبخشی کشور
اولین رویداد استارتاپی صنعت توانبخشی کشور در تاریخ ۱۳ و ۱۴ آذرماه ۱۳۹۸ در هتل المپیک تهران برگزار شد.
۱۵ تیم منتخب، فعالیت و تیم سازی و پرورش ایده را به مدت ۳۶ ساعت بطور جدی دنبال کردند.
و در نهایت در اختتامیه مراسم پس از ارائه نهایی طرح ها و ایده ها، رادیوتوان موفق به کسب مقام نخست اولین رویداد توانبخشی کشور شد.
عوامل اجرائی رادیو توان لوح تقدیر خود را از دستان دکتر ربیعی و دکتر قبادی دانا دریافت کرده و مورد تشویق شان واقع شدند.
در پایان بر خود واجب می‌دانیم خالصانه تشکر و قدردانی کنیم از مسئولان برگزاری رویداد، حامیان، سرمایه گذاران، اساتید و داوران
بزرگوار به پاس زحمات بي شائبه شان در طی روزهای برگزاری رویداد و پیش از آن.

کسب رتبه اول توسط تیم رادیوتوان در رویداد فرهنگی اجتماعی استارتاپی رویش
رویش، رویدادی برای فعالان اجتماعی، جویندگان کسب و کار جدید در حوزه افراد دارای معلولیت بود. آموزش در جهت چگونگی ارائه و کمک به اجرایی شدن ایده‌های خلاقانه فردی یا تیمی. ایده هایی جهت بهبود زندگی افراد دارای معلولیت.
در میان تمام ایده‌ها، ایده رادیوتوان نیز توسط عوامل اجرایی به ببیندگان و داوران حاضر در سالن ارائه گردید.
در ساعات پایانی اختتامیه بر اساس تصمیم داوران حاضر و پس از بررسی و ارزیابی طبق استانداردهای لازم و معتبر، رادیو توان توانست کسب رتبه اول را در بین شانزده تیم شرکت کننده به خود اختصاص دهد.
شایسته است به پاس تلاش‌ و زحمات مستمر حامیان رویداد، داوران محترم و میزبانان گرامی ، در راستای پیشرفت همه جانبه زندگی افراد دارای معلولیت، نهایت سپاس و قدردانی را ابراز داریم.

تندیس