افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

قوانین سایت

قوانین سایت رادیو توان

وب سایت رادیو توان شامل اخبار و صدا در حوزه افراد دارای معلولیت می باشد. اخبار و اتفاق های مهم در حوزه معلولان و توان­ یابان که شامل انواع خبرهای اجتماعی، فرهنگی، هنری، ورزشی، گردشکری، رویدادهای مختلف و معرفی افراد معلول موفق همچنین مسائل پیرامون این عزیزان میشود.با توجه به رسالت مهم وب سایت رادیو توان که همانا اطلاع رسانی مفید با هدف شناسایی و معرفی معلولان موفق در تمامی زمینه ها می باشد مطمئناً قوانین ویژه ای نیز در این رسالت مهم گنجانده می شود. در اینجا قسمتی از قوانین که در وب سایت رادیو توان به آنها عمل خواهد شد و تمامی مخاطبان نیز می بایست بدانها عمل نمایند و از این اصول آگاه باشند به اطلاع عزیزان می رسانیم.

  • فعالیت رادیو توان بر طبق موازین شرعی و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و این وب سایت خبری هیچگونه فعالیت سیاسی نخواهد داشت.
  • در تمامی اخبار ، مصاحبه ها و گزارش ها به هیچ عنوان اجازه پخش هیچگونه توهین، شعار و مسائل غیراخلاقی که بر خلاف شرع و اصول اسلامی و برخلاف قوانین جمهوری اسلامی باشد داده نخواهد شد.
  • هیچگونه خبر یا گزارشی مبنی بر توهین به شخصیت های کشوری، مسئولین محترم سازمان ها، نهادها و ارگان ها انتشار نخواهد یافت.
  • هرگونه پیام و نظرات مخاطبان و بازدیدکنندگان که شامل توهین، مطالب ضد اخلاقی، ضد اسلامی و برخلاف شرع و موازین جمهوری اسلامی باشد منتشر نخواهد شد.
  • گزارشگران افتخاری رادیو توان می توانند گزارش های اجتماعی، فرهنگی، هنری و هرگونه گزارشی برای بازگو کردن شرایط توان یابان و نیازهای ویژه این عزیزان و همچنین معرفی معلولان موفق باشد برای رادیو توان ارسال نمایند که بعد از بررسی کامل در صورتی که عاری از هرگونه نکات منفی یا خلاف قوانین باشد در وب سایت رادیو توان منتشر خواهد شد در غیر اینصورت از پخش گزارش ها معذوریم.
  • برنامه های رادیو توان بصورت روزانه در بخش “آنلاین” بصورت فایل های صوتی قرار داده خواهد شد و همچنین در بخش آرشیوهای روزانه و ماهانه نیز تمامی اخبار منتشر شده در روزها و ماههای قبل برای مخاطبان گرامی قرار داده می شود تا در صورت نیاز طبق تاریخ مدنظر به برنامه روزهای قبل نیز دسترسی داشته باشند.
  • رادیو اینترنتی توان با تولید محصولات فرهنگی ، هنری و تخصصی سعی بر این دارد که خبرهای خوب و مثبت را اشاعه دهد و کمتر به حوادث و اتفاق های ناگوار بپردازد.
  • هدف اصلی رادیو توان اینست که افراد مشهور و موفق در امور رسانه ای معرفی شوند، پیام ها و گزارش های خوب ارائه گردند و تا حد امکان از ترویج نکات منفی جلوگیری شود.
  • روال مصاحبه به اینصورت می باشد که گزارشگران ما به صورت حضوری یا تلفنی با افراد توان یاب موفق ارتباط برقرار میکنند و از این عزیزان سوالات مدنظر در مورد موفقیت و رشته های فعالیت شان را می پرسند و پاسخ ها و توضیحات این عزیزان را ضبط یا یادداشت می نمایند و سپس بعد از بررسی و ویراستاری بصورت متنی و فایل صوتی در سایت گنجانده می شود.
  • تمامی افراد توان یابی که در زمینه های صدا، دوبله، بازیگری، کارگردانی، نویسندگی، گزارشگری و خبرنگاری مهارت دارند می توانند بصورت افتخاری با رادیو توان همکاری داشته باشند تا اخبار و گزارش های ایشان با نام خودشان در سایت منتشر شود. (البته در صورت دارا بودن شرایط و قوانین یاد شده)

امیدواریم در رسالت مهم رادیو توان که رضایت مخاطبان گرامی و حرکت بر اصول اساسی یک پایگاه خبری استاندارد است موفق باشیم و بتوانیم روحیه امیدواری و حس زندگی را به جامعه معلولان گرامی به ارمغان آوریم. همچنین امیدواریم در امر فرهنگسازی خوب بدرخشیم و توانمندی های افراد توان یاب را برای مخاطبان عزیز بازگو نماییم. باشد که پروردگار نیز از این رسالت راضی و خشنود باشد.