افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

بانوی زنجانی پرچم‌دار کاروان ایران در پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: الهه قلی‌فلاح، بانوی روشندل زنجانی، به عنوان پرچم‌دار کاروان ایران در مراسم افتتاحیه بازی‌های زمستانی ۲۰۲۲ انتخاب شد.

محمد محمدی‌قیداری ، در رابطه با بانوی زنجانی که پرچمدار کاروان ایران در پارالمپیک زمستانی ۲۰۲۲ شد، اظهار کرد: بازی‌های پارالمپیک زمستانی از ۱۳ تا ۲۲ اسفند امسال به میزبانی پکن برگزار می‌شود و چهار ورزشکار به نمایندگی از ایران در این بازی‌ها حضور خواهند داشت که الهه قلی‌فلاح بانوی نابینای زنجانی تنها نماینده ایران در بخش نابینایان بود که در این دوره رقابت خواهد کرد.

 

وی افزود: الهه قلی‌فلاح که از پنج سالگی نابینایی مطلق را تجربه کرده و با آن دست و پنجه نرم می‌کند یک ورزشکار موفق به شمار می‌رود که در سه رشته دو و میدانی، اسکیت و اسکی تاکنون عناوین مهمی مانند قهرمانی کشور کسب کرده و با اسکی به سطح اول ورزش جهان معرفی شده است.

 

این مسئول با بیان اینکه فعالیت این ورزشکار روشندل تنها در بخش ورزش نیست، بلکه در تحصیل و هنر نیز موفقیت زیادی کسب کرده است، خاطرنشان کرد: اکنون دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حقوق بوده و کارشناسی مترجمی زبان دارد و هنر خود را در موسیقی نیز آزموده است.

یه پاسخ بگذارید

تنها دیدگاه‌های پارسی برای نمایش پذیرفته خواهند شد!