افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

پنجمین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان برگزار می‌شود

منصور گلناری دبیر پنجمین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان اظهار داشت: دوره پنجم این جشنواره، امسال با شعار «رسانه به توان فرهنگ» برگزار می‌شود.

وی افزود: رسانه‌ها در حوزه اطلاع رسانی باید نگاه فرهنگی داشته باشند و اصول فرهنگی و اخلاقی را در اولویت فعالیت‌های رسانه‌ای خود قرار دهند.

گلناری با بیان اینکه این جشنواره در دو بخش اصلی و جنبی برگزار می‌شود، اظهار کرد: محورهای بخش اصلی شامل ۶ عنوان گزارش مکتوب، گزارش تصویری، مصاحبه مکتوب، مصاحبه تصویری، نقد و یادداشت و کلیپ آموزشی ۶۰ ثانیه‌ای با موضوع فرهنگ رفتار با معلولان است.

وی ادامه داد: بخش جنبی نیز در ۷ محور برگزار می‌شود که شامل شعر و دلنوشته، داستان کوتاه، طنز مکتوب، کاریکاتور، عکس سوژه‌ای، فن بیان و کلیپ است.

گلناری گفت: در بخش اصلی و جنبی، هر شرکت کننده حداکثر سه اثر می‌تواند ارسال کند و آئین اختتامیه جشنواره در مهرماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

 

دبیر پنجمین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان گفت: راه یافتگان به مرحله نهایی در سه بخش فن بیان، کاریکاتور و کلیپ در روز پایانی به صورت حضوری با نظارت داوران رقابت خواهند کرد و به برگزیدگان مشترک یک جایزه تعلق می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه جشنواره در شناسایی ظرفیت‌های معلولان نقش پررنگی دارد و استعدادهای نهفته آنان را شکوفا می‌کند، گفت: انتظار داریم مسئولان استان توجه ویژه‌ای به این قشر داشته باشند و حمایت بیشتری صورت دهند، امیدواریم این جشنواره کمک خوبی به حقوق از دست رفته معلولان به ویژه در بحث اشتغال آن‌ها فراهم آورد.

گلناری در خصوص نحوه ارسال آثار به جشنواره، گفت: شرکت در این جشنواره، علاوه بر افراد معلول برای سایر افراد نیز آزاد است و شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را تا پایان مرداد ماه ۱۴۰۱ به شماره واتساپ ۰۹۰۳۱۸۴۹۸۷۹ ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت tavannegar.ir مراجعه کنند.

یه پاسخ بگذارید

تنها دیدگاه‌های پارسی برای نمایش پذیرفته خواهند شد!