افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

بازدید معاون رئیس جمهور از اردوی تیم‌های جانبازان و معلولان

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خسروی وفا رئیس، کارگری نایب رئیس، تابع دبیرکل، صفارزاده مشاور، مشرف جوادی مشاور و عضو هیئت اجرایی، ماندگارفرد مشاور و عضو هیئت رئیسه، شهریاری مسئول ورزش همگانی، نعیمی خزانه دار، سلگی مسئول اداری کمیته ملی پارالمپیک، مظلومی رئیس فدراسیون نابینایان و کم بینایان، اسبقیان رئیس، حمیدی دبیر، سردار قاسمی عضو افتخاری هیات رئیسه، نصیری نایب رئیس بانوان و گلشنی مدیر ورزشی فدراسیون، روسای انجمن های ورزشی، مسئولین هیات تهران از اردوی تیم های ملی والیبال نشسته مردان، دو ومیدانی و تیراندازی بازدید کردند.

 

در این بازدید کشفیا رئیس انجمن والیبال نشسته، بهمن رضایی سرمربی تیم ملی دو ومیدانی و اله کرمی سرمربی تیم ملی تیراندازی از نحوه برگزاری اردوها و تمرینات ملی پوشان توضیحاتی را ارائه کردند.

 

محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک در بازدید امروز بیان کرد: ورزش معلولین بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شکل گرفت و پس از دفاع مقدس، نام فدراسیون به ورزش های جانبازان و معلولین تغییر یافت. چندین سال است که در این حوزه فعالیت دارم.

 

امروز ورزشکاران جانباز و معلول ما توانستند سفیران خوبی برای ورزش کشورمان در عرصه جهانی باشند.

 

وی همچنین گزارشی از روند ۴۰ ساله فعالیت ورزش‌های پارالمپیکی به معاون محترم رئیس جمهور ارائه کرد و افزود: امروز جانبازان هشت سال دفاع مقدس ما در عرصه فنی به ورزش این حوزه کمک می کنند و ما در تلاش هستیم تا با ورود جانبازان مدافعان حرم نیروهای جوان را وارد عرصه ورزش جانبازان و معلولین نماییم و به طور حتم با حضور آنها ورزش این حوزه با سرعت بیشتری پیشرفت خواهد کرد.

 

خسروی وفا عنوان کرد: خوشبختانه سال گذشته را بدون بدهی مالی پشت سر گذاشتیم که این از پشتوانه اقتصادی و حمایت ملی از ورزش پارالمپیک منشا می گیرد و همچنین توانستیم در دو رویداد پارالمپیک توکیو و بازی های پاراآسیایی جوانان نتایج درخشانی را بدست آوریم.

 

رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان ضمن تشکر و قدردانی از حضور دکتر قاضی زاده، گفت: مسئولان نهاد های بین المللی ورزش پارالمپیک، کشور ایران را الهام بخش ورزش معلولین می دانند که این موضوع با اراده و تلاش ورزشکاران و مسئولان ما رقم خورده است و امیدوارم که با همراهی دولت و تعامل با بنیاد شهید و امور ایثارگران باز هم شاهد توسعه و موفقیت ورزش جانبازان و معلولین کشورمان در سطح بین المللی باشیم.

یه پاسخ بگذارید

تنها دیدگاه‌های پارسی برای نمایش پذیرفته خواهند شد!