افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

ازدواج ۱۱۴ زوج دارای معلولیت در برج میلاد

 علی‌همت محمودنژاد مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در امور معلولان از برگزاری دهمین مراسم جشن ازدواج ۱۱۴ زوج دارای معلولیت همزمان با عید سعید قربان خبر داد و گفت: این برنامه به همت سازمان بهزیستی کشور و مشارکت انجمن دفاع از حقوق معلولان ایران و شهرداری تهران در برج میلاد برگزار می‌شود.

مشاور رئیس سازمان بهزیستی کشور در امور معلولان، ادامه داد: ۱۱۴ زوج دارای معلولیت در محدوده سنی ۲۴ تا ۵۱ سال از گروه‌های مختلف بینایی، شنوایی، جسمی و حرکتی و کم‌توان ذهنی با معلولیت خفیف هستند که با مشاوره‌های سازمان بهزیستی کشور با یکدیگر آشنا شدند تا زندگی مشترکشان را با حداقل آسیب آغاز کنند.

وی حمایت بهزیستی از افراد دارای معلولیت، تحقق مسئولیت اجتماعی شهرداری تهران و تنویر افکار عمومی در خصوص حقوق معلولان را از اهداف برگزاری این مراسم عنوان کرد و گفت: مهمترین هدف ما ترویج ازدواج بالاخص برای افراد معلول است؛ چراکه این افراد نیز حق زندگی داشته و مجموعه دولت و همه مسئولین باید کمک کنند که شرایط ازدواج این افراد نیز مهیا شود.

یادآوری می‌شود؛ در این مراسم همزمان به صورت زنده یک عقد رسمی برای یک زوج معلول با حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور و شهردار تهران جاری می‌شود.

یه پاسخ بگذارید

تنها دیدگاه‌های پارسی برای نمایش پذیرفته خواهند شد!