افزایش سایز فونت
کاهش سایز فونت
واضح کردن صفحه
واضح کردن صفحه
بازگشت به حالت اولیه

آغاز به کار سامانه ثبت نام افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش بهزیستی از امروز

سامانه ثبت‌نام افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش بهزیستی از امروز (۸بهمن ماه) با هدف معرفی افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش سازمان بهزیستی به متقاضیان نیروی کار، راه اندازی شد.

 

 محمدحسن صافی رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور با اعلام این خبر گفت: با عنایت به دستور ویژه رئیس‌جمهور در گرامیداشت روز جهانی افراد معلولیت مبنی بر ارائه فهرستی از افراد بیکار تحت پوشش بهزیستی به منظور در اولویت قرار گرفتن اشتغال آنان، سازمان بهزیستی سامانه‌ای تحت عنوان «سامانه ثبت نام افراد بیکار و جویای کار تحت پوشش بهزیستی» را با کمک کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای، راه‌اندازی کرده است.

 

وی افزود: این سامانه به نشانی http://www.jobwo.ir/ از امروز (۸ بهمن ماه) آماده ثبت نام از افراد بیکار تحت پوشش بهزیستی است و تنها  یک خط تلفن همراه برای ثبت نام افراد کافی است. کسانی که در سامانه ثبت نام می‌کنند حتما باید افراد بیکار تحت پوشش بهزیستی باشند و اطلاعات ثبت‌نام‌کنندگان با بانک اطلاعات مددجویان بهزیستی مطابقت داده می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور؛ صافی گفت: در گام بعدی، افرادی که اطلاعات آنها در سامانه ثبت شده است به دو گروه تقسیم می شوند کسانی که دارای مدرک دانشگاهی هستند و کسانی که مدارک فنی و حرفه‌ای دارند. این دو گروه برای ۴ مدل اشتغال دولتی (جذب ۳ درصدی)، خصوصی، کارفرمایی و خویش فرمایی معرفی خواهند شد.

یه پاسخ بگذارید

تنها دیدگاه‌های پارسی برای نمایش پذیرفته خواهند شد!