احتمال همسان‌سازی مستمری پرداختی به معلولان و زنان سرپرست خانوار در بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از برنامه‌های اصلی این سازمان همسان‌سازی مستمری پرداختی به معلولان و همچنین زنان سرپرست خانوار خواهد بود.

وحید قبادی‌دانا با اشاره به مهمترین برنامه‌هایی که باید در سازمان بهزیستی کشور انجام شود، اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که در مراسم معارفه خود نیز به آن اشاره داشتم موضوع شفافیت در تمام فعالیت‌های سازمان بهزیستی است.باید شفافیت را از درون سازمان بهزیستی شروع کنیم و در ادامه شفافیت لازم در موسسات خیریه و نهادهای همکار با ما وجود داشته باشد.

رئیس سازمان بهزیستی کشور، ایجاد شفافیت در قراردادها، املاک وابسته به سازمان و امور توانبخشی را از دیگر برنامه‌های خود در بهزیستی دانست و گفت: سازمان بهزیستی خدمات مختلفی را در حوزه‌های زنان سرپرست خانوار، کودکان، سالمندان، معتادان و … ارائه می‌کند که باید بتوانیم برنامه‌های به‌روز و علمی ارائه دهیم.

قبادی‌دانا ادامه داد: یکی دیگر از برنامه‌های ما این است که با تصویب بودجه ۹۸ و مشخص شدن اعتبارات سازمان بهزیستی گام‌هایی برای ارائه خدمات به جامعه هدف بهزیستی برداریم که مهمترین آنها همسانسازی مستمری پرداختی به معلولان و سایر افراد تحت پوشش از جمله زنان سرپرست خانواده است.

وی تصریح کرد: با تصویب بودجه ۹۸ کشور و مشخص شدن اعتبارات سازمان بهزیستی، این سازمان باید بتواند افراد پشت نوبتی را وارد چرخه حمایتی کند. ارائه خدمات به نیازمندان، معلولان و جامعه هدف از دیگر برنامه‌های سازمان در دوره جدید خواهد بود.

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهی ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای مجموعه رادیو توان محفوظ است. | طراحی و توسعه سئومپ